28. edycja Lubuskiego Mistera Budowy – czekamy na zgłoszenia!

Szanowni Państwo

Jak co roku zapraszamy wszystkich do zgłaszania swoich obiektów budowlanych w konkursie Lubuski Mister Budowy. W tym roku czeka nas już 28. edycja. Konkurs organizowany jest wspólnie z Uniwersytetem Zielonogórskim oraz Lubuską Izbą Inżynierów Budownictwa.

O KONKURSIE

Konkurs Lubuski Mister Budowy na najlepszy obiekt budowlany naszego województwa organizowany jest od 1994 roku. LMB to prestiżowy przegląd branży budowlanej w naszym regionie. O wyborze decyduje Kapituła Konkursowa, w skład której wchodzą wybitni specjaliści i fachowcy z branży. Eksperci oceniają nie tylko architekturę czy zagospodarowanie terenu, ale także funkcjonalność, konstrukcję i poziom wykończenia.

W zeszłym roku nagrodziliśmy 11 budynków w ośmiu kategoriach: budownictwo mieszkaniowe wielorodzinne, osiedla mieszkaniowe, adaptacje i remonty, domy inteligentne, budownictwo przemysłowe, budownictwo użyteczności publicznej, zabytkowe obiekty budowlane oraz inne budowle.

KORZYŚCI

Lubuski Mister Budowy stał się synonimem sukcesu oraz wysokiej jakości w branży budowlanej. Nad Konkursem patronat honorowy od wielu lat ma m.in. Lubuski Urząd Marszałkowski, a patronat medialny sprawuje Gazeta Lubuska. Nagrodzone statuetką Lubuskiego Mistera Budowy firmy zyskują renomę oraz rozpoznawalność na terenie naszego województwa.

LUBUSKA GALA BUDOWNICTWA

Lubuska Gala Budownictwa to coroczne święto branży budowlanej, które organizuje nasza Izba. Właśnie na niej wręczane są Laury Lubuskich Misterów Budowy, które otrzymują najsolidniejsi inwestorzy, projektanci i wykonawcy z całego regionu.

ZGŁOSZENIA

Zgłoszenia prosimy przesyłać poprzez formularz (kliknij tutaj) lub listownie do 15 czerwca br.

Regulamin dostępny jest tutaj: regulamin.

DOŁĄCZ DO LUBUSKIEJ IZBY BUDOWNICTWA

Reprezentujemy i chronimy interesy gospodarcze naszych członków. Kształtujemy zasady rzetelnego działania, etyki zawodowej i uczciwości kupieckiej. Pomagamy w rozwiązywaniu problemów ekonomicznych, organizacyjnych i prawnych.

Zobacz jak wyglądała zeszłoroczna Lubuska Gala Budownictwa oraz kto wygrał -> kliknij.

Czekamy na Państwa zgłoszenia!