Znamy zwycięzców konkursu Lubuski Mister Budowy 2021!

Laureatów poznaliśmy podczas Gali Budownictwa 2021, która odbyła się w Palmiarni Zielonogórskiej.

Uroczystość zgromadziła przedstawicieli firm członkowskich Izby i współpracujących z nimi przedsiębiorstw oraz zaproszonych gości.

Oto wyniki:

BUDOWNICTWO MIESZKANIOWE WIELORODZINNE

Apartamenty Jana z Kolna przy ul. Jana z Kolna 12 ABC i 12 DE w Zielonej Górze. Inwestor i wykonawca – EBF Development.

OSIEDLA MIESZKANIOWE

Osiedle mieszkaniowe Nova Park przy ul. Łężyca-Inwestycyjna 11-43 w Zielonej Górze. Inwestor – Grupa PBS sp. z o.o.

ADAPTACJE I REMONTY

Budynek socjalno-biurowy Rockwool Polska przy ul. Kwiatowej 14 w Cigacicach. Inwestor – Rockwool Polska sp. z o.o.

DOMY INTELIGENTNE

Budynek LIT Premium przy ul. Gorzowskiej 2A w Zielonej Górze. Inwestor – PROGRESS Invest sp. z o.o.

BUDOWNICTWO PRZEMYSŁOWE

Hala produkcyjno-magazynowa z częścią biurową, budynek usługowy z halą sportową i miejscami usługowymi przy ul. Słubickiej 1 w Zielonej Górze.

default

INNE BUDOWLE

Centrum Badawczo-Rozwojowe firmy Perceptus przy ul. Nowy Kisielin – Antoniego Wysokiego 10 w Zielonej Górze. Inwestor i wykonawca – Perceptus sp. z o.o.

BUDOWNICTWO UŻYTECZNOŚCI PUBLICZNEJ

Budynek Centrum Zdrowia Matki i Dziecka przy ul. Zyty 26 w Zielonej Górze. Inwestor – Szpital Uniwersytecki w Zielonej Górze im. Karola Marcinkowskiego.

default

ZABYTKOWE OBIEKTY BUDOWLANE

Muzeum Ziemi Lubuskiej w Zielonej Górze przy ul. Niepodległości 15. Inwestor – Muzeum Ziemi Lubuskiej w Zielonej Górze.

Tegorocznym laureatem nagrody „Lubuska Kielnia” został Andrzej Kielar, dzięki któremu firma ROCKWOOL Polska jest nie tylko liderem w branży budowlanej, ale także kreuje i wyznacza przyszłe trendy w budownictwie.

Więcej szczegółów znajdą Państwo na naszym oficjalnym profilu facebookowym, zapraszamy!