Targi Budownictwa, Wyposażenia Wnętrz i Ogrodów

Zapraszamy do uczestnictwa w XXVIII edycji Targów Budownictwa, Wyposażenia Wnętrz i Ogrodów organizowanych przez Lubuskie Centrum Targowe LCT-BIS, które odbędą się w dniach 5 – 6 marca 2022 roku (sobota, niedziela) na terenie Wojewódzkiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Drzonkowie.

Targi Budownictwa należą do największej imprezy targowej na Ziemi Lubuskiej i cieszą się dużym zainteresowaniem wystawców oraz zwiedzających. Rokrocznie w imprezie bierze udział ponad 100 wystawców. Wiele firm należących do Lubuskiej Izby Budownictwa ma w czasie Targów swoje stoiska. Zdecydowana większość wystawców pochodzi z naszego regionu, a imprezę odwiedzają tysiące gości.

Również Lubuska Izba Budownictwa jak zawsze będzie miała podczas Targów swoje stanowisko.

W czasie Targów odbywa się wiele imprez towarzyszących, takich jak: pokazy, prezentacje oraz tradycyjnie konkursy dla Wystawców: „Produkt Targów”, „Lubuski Produkt Targów” oraz „Najciekawsza Aranżacja Stoiska”.

Konkurs „Najciekawsza Aranżacja Stoiska” oceniany będzie przez Kapitułę Konkursu, której przewodniczącym jest prezes LiB Zenon Bambrowicz.

Szczegółowe informacje: http://www.lct-bis.pl