Poniedziałek-Piątek : 07:00 - 15:00
izba@lubuskaizbabudownictwa.pl
68 444 0005 / 600-851-011

Aktualności

Lubuska Izba Budownictwa

PPUH Drew-Plast Dariusz Mazowiecki – nowy członek Izby!

Mamy zaszczyt powitać nowego członka w naszych szeregach! Od 1995 roku firma ta odnosi sukcesy w realizacji inwestycji budowlanych dla różnorodnych klientów. Ich specjalizacja w remontach, modernizacjach oraz budowie obiektów użyteczności publicznej, komercyjnych i mieszkaniowych przynosi im uznanie w branży. Kompleksowe podejście do projektów, dbałość o klienta i najwyższa jakość robót to wartości, które cenią sobie najbardziej.

DREW-PLAST – bo o nim mowa – to firma, która od lat z powodzeniem realizuje inwestycje budowlane na różnych skalach i dla różnych klientów. W ich portfolio znajdują się zarówno projekty dla klientów prywatnych, jak i dla instytucji publicznych oraz firm komercyjnych.

Jednym z kluczowych elementów, który wyróżnia DREW-PLAST, jest ich podejście do każdego projektu. Rozpoczynając od etapu projektowania, aż po uzyskanie wszelkich niezbędnych pozwoleń, firma ta oferuje kompleksową obsługę, dbając o każdy szczegół i potrzeby klienta.

Jakość robót oraz satysfakcja klienta to priorytet dla DREW-PLAST. Dlatego też firma ta stale się rozwija, inwestując w nowoczesne technologie i doskonaląc swoje umiejętności.

Zapraszamy do zapoznania się z pełnym zakresem działań naszego nowego członka na ich stronie internetowej: www.drew-plast.biz Tutaj znajdziesz szczegółowe informacje na temat ich projektów budowlanych oraz działalności.

Witamy w Lubuskiej Izbie Budownictwa! ️

Top