Poniedziałek-Piątek : 07:00 - 15:00
izba@lubuskaizbabudownictwa.pl
68 444 0005 / 600-851-011

Targi Budownictwa

Targi Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz to największa impreza targowa na terenie województwa lubuskiego, której celem jest popularyzacja budownictwa.Od wielu lat są one okazją pozwalającą na wymianę doświadczeń oraz stwarzającą możliwości spotkań wielu renomowanych producentów, przedstawicieli handlowych, projektantów domów, deweloperów, doradców kredytowych, a także najważniejszych wydawnictw branżowych.

Targi to skuteczna forma prezentowania najnowszych rozwiązań technologicznych oraz nowoczesnych materiałów i urządzeń branży budowlanej. Bogata oferta wystawców, jak co roku gwarantuje duże zainteresowanie ze strony zwiedzających. Tereny targowe to kompleks rekreacyjno-sportowy położony 7 km od Zielonej Góry w Drzonkowie. W targach uczestniczą producenci i dystrybutorzy, którzy reprezentują następujące salony tematyczne: Okna i Drzwi, Schody i Podłogi, Kamień i Ceramikę, Łazienki, Wyposażenie Wnętrz, Dachy, Ogrodzenia, Rynek Mieszkaniowy, Maszyny Budowlane i Narzędzia, Materiały Budowlane ich Komponenty oraz Wydawnictwa Branżowe. W okresie trwania targów odbywają się liczne prezentacje i konferencje, których celem jest przedstawienie doświadczeń oraz aktualnych informacji z branży budowlanej.

Lubuska Izba Budownictwa jako współorganizator co roku powołuje Komisję Targową, która uwzględniając zmieniające się w poszczególnych latach, dominujące tendencje wystawców w przedstawianiu produktów poszczególnych branży budowlanych, dokonuje oceny wystawców i ich produktów w następujących kategoriach: „Produkt targów”, „Najlepszy wyrób budowlany targów- firm lubuskich” oraz„Najciekawsza aranżacja stoiska”.

Od 2020 roku targi budowlane będą miały nową nazwę TARGI BUDOWNICTWA, WYPOSAŻENIA WNĘTRZ
I OGRODÓW
.

XXIV Targi Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz – Drzonków 2022

 

XXIV Targi Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz – Drzonków 2019

 

XXIV Targi Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz – Drzonków 2017

XXIII Targi Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz – Drzonków 2015

 

Targi Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz – Drzonków 2014

Targi w Drzonkowie 2013

Targi w Drzonkowie 2012

Targi w Drzonkowie 2011

 

Targi w Drzonkowie 2010

Targi w Drzonkowie 2009

Targi w Drzonkowie 2008

Top