Czytelnicy i internauci przyznają Laur Budownictwa 2015!

Szanowni Państwo!

W tym roku w ramach konkursu Lubuski Mister Budowy, Lubuska Izba Budownictwa przy współpracy z Gazetą Lubuską oraz Lubuską Okręgową Izbą Inżynierów Budownictwa organizuje plebiscyt – „Laur Budownictwa”

Celem plebiscytu jest wyłonienie głosami czytelników Gazety Lubuskiej trzech najpopularniejszych obiektów budowlanych w województwie lubuskim, oddanych do użytku w 2015 roku oraz nadanie tytułu Budowlańca Roku*

Oba konkursy mają charakter otwarty, kandydatów mogą zgłaszać Czytelnicy (w tym inwestorzy i użytkownicy, wykonawcy, projektanci), jak również kandydaci mogą zgłaszać się sami. Partnerzy plebiscytu Lubuska Izba Budownictwa oraz Lubuska Okręgowa Izba Inżynierów podają swoją listę kandydatów. Czytelnicy głosując SMS-ami i klikami. O zwycięstwie decyduje największa suma liczby głosów.

Serdecznie zachęcamy do zgłaszania obiektów oraz odwiedzenia naszej strony internetowejwww.budownictwo-lubuskie.eu gdzie zamieszczone są szczegółowe informacje wraz z regulaminem konkursu a ewentualne dodatkowe informacje można uzyskać w Biurze Izby:

tel./fax. (68) 322 28 41

kom. 695 112 617