Miasto Zielona Góra Partnerem Wydarzenia Lubuski Mister Budowy!

Serdecznie zapraszamy na LUBUSKĄ GALĘ BUDOWNICTWA, która odbędzie się w Zielonogórskiej Palmiarnii dnia 26 września o godzinie 13:00. To wyjątkowe wydarzenie w kalendarzu naszego regionu, które będzie obfitować w inspirujące prelekcje, podzielenie się wiedzą oraz uhonorowanie tych, którzy wnoszą wyjątkowy wkład w rozwój budownictwa.

Warto również zaznaczyć, że nasza Gala zostanie zrealizowana przy pomocy finansowej Miasta Zielona Góra, co jest dla nas ogromnym wsparciem i wyróżnieniem!

Czekamy na Waszą obecność oraz wspólny udział w tym niezwykłym wydarzeniu, które wpisuje się w rozwój naszej lokalnej społeczności budowlanej. Bądźcie z nami!

Zapraszamy serdecznie na naszą Lubuską Galę Budownictwa, która będzie okazją do wymiany wiedzy i doświadczeń oraz docenienia wkładu w rozwój branży budowlanej. Szczegółowe informacje na temat programu wydarzenia już wkrótce. Do zobaczenia na Lubuskiej Gali Budownictwa!