Poniedziałek-Piątek : 07:00 - 15:00
izba@lubuskaizbabudownictwa.pl
600-851-011

Aktualności

Lubuska Izba Budownictwa

Znamy laureatów konkursów organizowanych przez PIP

//
Napisane przez
/
Komentarz0
/
W Palmiarni Zielonogórskiej rozstrzygnięto konkursy: „Pracodawca – organizator pracy bezpiecznej”, „Buduj bezpiecznie” i na najaktywniejszego społecznego inspektora pracy. Konkursy zorganizował Okręgowy Inspektorat Pracy w Zielonej Górze. Lubuska Izba Budownictwa była reprezentowana przez prezesa Zenona Bambrowicza.
Poniżej prezentujemy wszystkich laureatów:

W kategorii I, zakłady zatrudniające do 50 pracowników:
I miejsce – Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe „POLDREW” Sp. z o.o., Zwierzyn;
II miejsce – DG GEZET Sp. z o.o. Sp. k., Gorzów Wlkp.;
III miejsce – Kazimierz Barczuk Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe, Dąbie;

W kategorii II, zakłady zatrudniające od 51 do 250 pracowników:
I miejsce – RECARO Aircraft Seating Polska Sp. z o.o., Świebodzin;
II miejsce – Centrum Sportowo-Rehabilitacyjne „Słowianka” Sp. z o.o., Gorzów Wlkp.;
GOTECH Sp. z o.o., Gorzów Wlkp.;
III miejsce – KROSNO-METAL Sp. z o.o., Kamień;

W kategorii III, zakłady zatrudniające powyżej 250 pracowników:
I miejsce – Saint-Gobain Innovative Materials Polska Sp. z o.o. ODDZIAŁ ENKAPSULACJA w Żarach;
II miejsce – Silcare Sp. z o.o. Sp. k., Gorzów Wlkp.;
III miejsce – Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o., Gorzów Wlkp.;

Ponadto Komisja konkursowa postanowiła docenić osiągnięcia w zakresie poprawy warunków pracy IMPULS Sp. z o.o., Gorzów Wlkp.

Konkurs „Buduj bezpiecznie”:
I miejsce – ADAMIETZ Sp. z o.o., Strzelce Opolskie – budowa zakładu przemysłowego w Nowej Soli, ul. Śląska 3;
II miejsce – ALSTAL GRUPA BUDOWLANA Sp. z o.o. Sp. k., Jacewo – budowa Ośrodka Radioterapii przy Wielospecjalistycznym Szpitalu Wojewódzkim w Gorzowie Wlkp.;
III miejsce –  EASTWAVE BUILDING COMPANY Sp. z o.o., Warszawa – budowa Centrum Logistycznego HE Krosno w Krośnie Odrz.;

Wyróżnienie:
Przedsiębiorstwo Budowlane JANBUD Sp. z o.o., Żary – rozbudowa budynku nr 5 Oddziału Chirurgii Ogólnej 105 Kresowego Szpitala Wojskowego w Żarach;

Ponadto Komisja konkursowa postanowiła świadectwem uczestnictwa docenić zaangażowanie w tworzenie bezpiecznych stanowisk pracy w procesie realizacji obiektów budowlanych:

  • Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego Sp. z o.o., Zielona Góra – budowa budynków mieszkalnych A1, A2 w Zielonej Górze, ul. Łężyca-Urbanistów;
  • Prywatne Przedsiębiorstwo Budowlane „ROMUS” Romuald Górski, Baczyna – rozbudowa świetlicy wiejskiej w Kłodawie;
  • Zakład Remontowo-Budowlany GORBACZ, Zielona Góra – termomodernizacja i remont Przedszkola nr 5 w Sulechowie, os. Nadodrzańskie 3b;

Konkurs na najaktywniejszego społecznego inspektora pracy:
I miejsce: Henryk Zborowski, społeczny inspektor pracy w PKP CARGOTABOR Sp. z o.o., Zakład Napraw Taboru w Czerwieńsku;
II miejsce: Magdalena Machinowska, społeczny inspektor pracy w Elektrociepłownia „Zielona Góra” S.A. w Zielonej Górze;
oraz Jerzy Brąglewicz, społeczny inspektor pracy PGE GiEK S.A. Oddział Elektrociepłownia Gorzów w Gorzowie Wlkp.
III miejsce: Tomasz Borowski, społeczny inspektor pracy w ROCKWOOL POLSKA Sp. z o.o. w Cigacicach

Ponadto Komisja postanowiła świadectwem uczestnictwa docenić zaangażowanie:

  • Bernard Szyrwiński, społeczny inspektor pracy w INDUSTRIAL PACKAGING SOLUTIONS Sp. z o.o. w Dobiegniewie;

Program prewencyjny „Prewencja wypadkowa” ukończyli:

  1. TEKRA Sp. z o.o., Gubin
  2. Nestle Polska Oddział Kargowa, Kargowa
  3. REMIX S.A., Świebodzin

Zdobywcy „Dyplomu Państwowej Inspekcji Pracy”:

  1. BOSKA Dorota Bomska, Zielona Góra;
  2. Przedsiębiorstwo Budowlano Termoizolacyjne Sp. z o.o., Międzyrzecz;
  3. „JUNGPOL” ZPUH Alina Jung, Iłowa;
  4. ARMAN Roboty Ziemne s.c. J. Małecka, M. Piskorowski, Żary;
  5. PHU KMB Cezary Piotrowski, Zielona Góra;
  6. Hotel i Restauracja Małgorzata Gawrońska, Zielona Góra;
  7. TaxExpertConsulting, Zielona Góra;
  8. NECO s.c., Zielona Góra;
  9. PPH SOLIT, Sulechów – Brzezie;
  10. Przedsiębiorstwo Budowlane Dawid Lisiewicz, Sulechów;
  11. Kamieniarstwo Jan Melchior, Stare Polichno;
  12. Parkiet Art Piotr Bortnowski, Gorzów Wlkp.;
  13. P.W. „KAPI” Mirosław Czerwiński Karczma „Piwosz”, Witnica;
  14. „FORMAT” Andrzej Faliński, Słubice;
  15. Firma Handlowa „DARGO” Dariusz Bodnar, Strzelce Krajeńskie;
  16. PPHU „WĘGLOZŁOM” Anatol Trocki, Gorzów Wlkp.;
  17. Burdziński i Pawlaczyk „ZINKUM” Sp. j., Czechów;
  18. Salon Fryzjerski „IROKEZ” Piotr Szyszka, Gorzów Wlkp.;
  19. CERAMIKANOWA S.C. Nowodyła & Nowodyła, Gorzów Wlkp.;
  20. Salon Fryzjerski „STYL”, Drezdenko;
  21. ANKA-T F.H.U. Bogusław Bohdanowicz, Gorzów Wlkp.;
Top