XXV Targi Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz

Na terenie Wojewódzkiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Drzonkowie w dniach 24 – 26 lutego 2017 odbyły się XXV Targi Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz.

Targi Budownictwa to jedna z największych imprez targowych organizowanych w naszym regionie. Rokrocznie przybywają na nią wystawcy z różnych zakątków kraju oraz Niemiec, a także tysiące odwiedzających. Wśród nich znaleźli się: producenci, przedstawiciele z branży budowlanej oraz firmy obsługujące branżę budownictwa, a także handlowcy i firmy deweloperskie.

Komisja w składzie:

dr hab. inż. Wojciech Eckert, prof. UZ – Przewodniczący

mgr inż. Zenon Bambrowicz

mgr Jakub Brudzyński – Sekretarz

mgr inż. Mirosław Gruszecki

Krzysztof Kozak

postanowiła przyznać następujące nagrody i wyróżnienia:

Produkt Targów – firmie Iwona Pellets

za automatyczny kominek hybrydowy na pellet i drewno LOUIS

/ uzasadnienie /

za innowacyjne, ekologiczne, kompletnie automatyczny system grzewczy w pełni zautomatyzowany, bardzo wydajny z możliwością wykorzystania dwóch rezerw opału z zastosowaniem dwóch nośników ciepła

i wyróżnienia w tej kategorii – firmie Feris

za grzejniki podtynkowe

/ uzasadnienie /

za oryginalny system ogrzewania podtynkowego z minimalnym wykorzystaniem czynnika grzewczego, uniwersalne możliwości wykorzystania w zakresie parametrów.

– firmie Więzary Burkeitowicz

za więźbę tradycyjną w nowoczesnej formie

/ uzasadnienie /

Za wykorzystanie nowoczesnych technik do produkcji elementów tradycyjnej, drewnianej więźby dachowej, możliwość szerokiego zastosowania w budownictwie współczesnym jak i zabytkowym.

Produkt firm lubuskich – firmie RM Proivest

Za Wiosenny Zakątek

/ uzasadnienie /

za kompleksowe połączenie innowacyjnych rozwiązań dotyczących budynku pasywnego, zarówno konstrukcyjnych i technologicznych, atrakcyjną cenę i interesującą formę.

– firmie Eko-Life

Za Super SBR Strong 6

/uzasadnienie/

Za nowoczesne rozwiązania technologiczne, dbałość o estetykę, za wysoki standard ekologiczny oraz rodzinny charakter firmy.

– firmie Bewa

Za Domy Modułowe

/uzasadnienie/

Za innowacyjne rozwiązania technologiczne domu modułowego składającego się z elementów prefabrykowanych zapewniających prosty, szybki montaż oraz ciekawą ofertę uzupełniającą.

III. Aranżacja stoiska – firmie RM Proinvest

za Wiosenny Zakątek

/uzasadnienie/

Za atrakcyjną, indywidualną aranżację stoiska, łączącą wnętrze mieszkania z panoramą domów osiedla Wiosenny zakątek