XX-lecie Lubuskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa

W dniu 11 marca w Teatrze Lubuskim odbyła się uroczystość XX-lecia Lubuskiej Okręgowej Izby Inzynierów Budownictwa.

W uroczystości nie mogło zabraknąć Lubuskiej Izby Budowlanej reprezentowanej przez prezesa zarządu Zenona Bambrowicza. W gali wzięli także udział przedstawiciele Okręgowych Izb inżynierów Budownictwa na czele z prezesem Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa Zbigniewem Kledyńskim, parlamentarzyści, przedstawiciele władz miasta i województwa, urzędów administracji państwowej, Uniwersytetu Zielonogórskiego, średnich szkół technicznych oraz współpracujących instytucji i przedsiębiorstw.

Podczas uroczystości wręczono statuetki za współpracę z Izbą, osobom posiadającym uprawnienia budowlane powyżej 50 lat oraz medale XX-lecia LOIIB, którym m.in. został uhonorowany prezes Lubuskiej Izby Budownictwa Zenon Bambrowicz.

W imieniu Lubuskiej Izby Budownictwa oraz wszystkich naszych członków jeszcze raz serdecznie gratulujemy i dziękujęmy za dotychczasową współpracę. Poniżej list gratulacyjny złożony na ręce Pani Ewy Bosy, przewodniczącej Lubuskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa.