Ważne spotkanie w Rektoracie Uniwersytetu Zielonogórskiego

Wczoraj w murach zielonogórskiej uczelni Prezes Lubuskiej Izby Budownictwa Zenon Bambrowicz spotkał się z dr hab. inż. Andrzejem Pieczyńskim, Profesorem UZ, a także przedstawicielami Lubuskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa: Tadeuszem Glapą oraz Mirosławem Gruszeckim.

Panowie rozmawiali m.in. o:

• działaniach w zakresie promocji budownictwa lubuskiego poprzez organizowane przez LiB oraz wymienione instytucje konkursy (np. Lubuski Mister Budowy),
  • śniadaniach biznesowych, czyli cyklu spotkań zapoczątkowanych w kwietniu z udziałem władz miasta oraz przedstawicieli branży budowlanej i deweloperów (kolejne spotkanie 13 września 2018)
  • konferencjach naukowo- technicznych
  • Targach Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz.

Wczorajsze spotkanie było jednocześnie roboczą dyskusją przygotowującą wyżej wymienione przedsięwzięcia.