Trzy dni – tyle potrwa wizytacja kandydatów na Mistery

Wczoraj Kapituła Konkursowa Lubuskiego Mistera Budowy 2018 rozpoczęła trzydniowy przegląd obiektów, zgłoszonych do tegorocznej edycji Konkursu.

Przypomnijmy, obecna edycja ma charakter wyjątkowy, bo jubileuszowy. Już po raz 25. wybrane zostaną najlepsze budynki w naszym regionie.

W czerwcu zakończył się etap zgłoszeń poszczególnych inwestycji. Zaraz po tym Kapituła Konkursowa zabrała się ostro do pracy.

Łącznie pojawiły się aż 22 zgłoszenia. Wczoraj Kapituła Konkursowa rozpoczęła ich przegląd. – Już teraz można stwierdzić, że budynki są z bardzo innowacyjnych materiałów, z nowoczesnym wyposażeniem i na bardzo wysokim poziomie. Hotel w Gorzowie, świetnie wkomponowany w Śródmieście i bardzo funkcjonalny, czy nowa hala w Chlastawie zrobiły na mnie bardzo duże wrażenie – relacjonuje prezes LiB Zenon Bambrowicz.

Wyniki tegorocznej edycji Lubuskiego Mistera Budowy poznamy 25 września, podczas kolejnej odsłony Gali Budownictwa.