To już pewne! Będzie nowy cykl spotkań

Władze Zielonej Góry, deweloperzy i budowlańcy – przedstawiciele tych środowisk już od kwietnia będą brali udział w nowym cyklu spotkań, które zorganizuje Lubuska Izba Budownictwa.

Pierwsze odbędzie się 26 kwietnia w Zielonogórskiej Palmiarni. – Z pomysłem wyszedł Wiceprezydent Miasta Dariusz Lesicki. Zaproponował nam organizację takiego przedsięwzięcia. Podjęliśmy się tego zadania. Liczymy, że spotkania będą bardzo pożyteczne i owocne dla każdej ze stron – zapowiada szef LiB Zenon Bambrowicz.

Spotkania będą się odbywały raz na kwartał. Współorganizują je: Lubuska Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa i Uniwersytet Zielonogórski.

Temat kwietniowego to: „Zielona Góra miasto rozwoju – infrastruktura i budownictwo”.

– Serdecznie zapraszamy przedstawicieli podmiotów znaczących w tematycznym zakresie na terenie Zielonej Góry. Bardzo liczę, że w dyskusji weźmie udział spore grono zainteresowanych – podsumowuje Zenon Bambrowicz.