To był strzał w „dziesiątkę”

Spotkanie biznesowe, które zorganizowała Lubuska Izba Budownictwa w ramach XXVI Targów Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz okazało się sporym sukcesem.

Dużo pozytywnych opinii zebrała sama formuła spotkania.

– Po raz pierwszy zdecydowaliśmy się na rozmowy w formie śniadania, czy też lunchu. Nasi goście byli bardzo zadowoleni. Liczę, że rozmowy, które odbyliśmy już niebawem przyniosą wymierne efekty – nie ukrywa radości Prezes LiB Zenon Bambrowicz.

W spotkaniu wzięło udział wielu znakomitych gości. M.in. prof. Bogusław Liberadzki (Wiceprzewodniczący Parlamentu Europejskiego), Robert Paluch (Wicewojewoda Lubuski), Dariusz Lesicki (Wiceprezydent Zielonej Góry) czy Marian Babiuch (Prezes Elektrociepłowni Zielona Góra).

Współorganizatorami przedsięwzięcia w sali szermierki WOSiR-u w Drzonkowie była Lubuska Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa oraz Uniwersytet Zielonogórski.