Targi Budownictwa, wyposażenia wnętrz i ogrodów

Targi to doskonały instrument marketingowy. Nie zostaniesz dostrzeżony, jeśli się nie pokażesz. To hasło doskonale odzwierciedla potrzebę pokazywania swoich produktów i usług. Targi, organizowane przez Lubuskie Centrum Targowe to już 28 letnia tradycja.

Przyszłoroczną edycję targów budowlanych proponujemy w nowej odsłonie. Targi w 2020 roku będą się odbywać w dwa dni targowe – sobotę i niedzielę, 7-8 marca. Oferta targowa zostanie wzbogacona o dział ogrodów, co odzwierciedlamy również w nazwie targów. Od 2020 roku targi budowlane będą miały nową nazwę TARGI BUDOWNICTWA, WYPOSAŻENIA WNĘTRZ
I OGRODÓW
. Impreza tradycyjnie odbędzie się na terenie Wojewódzkiego Ośrodka Sportu
i Rekreacji w Zielonej Górze.

Do dyspozycji producentów oraz firm usługowych z branży budowlanej, deweloperów, pracowni projektowania architektonicznego, projektowania i urządzania wnętrz, firm zajmujących się doradztwem i usługami finansowymi oraz instytucji wspierających rozwój budownictwa przekazujemy halę targową o powierzchni 2100 m2.

To tu eksperci z dziedziny nieruchomości, finansów, architektury czy prawa pomogą odnaleźć się
w gąszczu przepisów i zasad. Tu również odwiedzający będzie miał możliwość poznać aktualne trendy w branży oraz  najnowsze rozwiązania technologiczne stosowane w budownictwie.

Dla wystawców z dzieciny ogrodów oddajemy do dyspozycji drugą halę targową o powierzchni 800 m2 i 300 m2 powierzchni zewnętrznej. Na proponowanej powierzchni będą się następujące strefy:

MATERIAŁ ROŚLINNY: nasiona traw, kwiatów, warzyw i ziół, cebule, bulwy, kłącza kwiatów, drzewa liściaste iglaste, owocowe, krzewy ozdobne liściaste i iglaste, byliny (w tym trawy) rośliny przeznaczone na żywopłoty, kwiaty cięte, rośliny doniczkowe.

ARCHITEKTURA KRAJOBRAZU i MAŁA ARCHITEKTURA OGRODOWA: dekoracje ogrodowe, donice ozdobne, pergole, altanki, zadaszenia, parasole, ażurowe elewacje, ogrodzenia, grille
i akcesoria, meble ogrodowe, fontanny, baseny.

KAMIENIE OGRODOWE i OŚWIETLENIE: kruszywa dekoracyjne, kora kamienna, skałki ogrodowe, otoczaki, żwiry dekoracyjne, lampy ogrodowe, solarne, słupki oświetleniowe.

OCZKA WODNE: wyposażenie, produkty do pielęgnacji, elementy dekoracyjne, rośliny wodne.

PLACE ZABAW: sprzęty rekreacyjne i sportowe, nawierzchnie na place zabaw

CHEMIA OGRODOWA: nawozy płynne, krystaliczne, granulowane, preparaty do pielęgnacji roślin, środki ochrony roślin

TECHNIKA OGRODNICZA, MASZYNY I NARZĘDZIA OGRODNICZE: wertykulatory, kultywatory, podsiewacze, siewniki, dmuchawy i ssawy do liści, odśnieżarki, traktory ogrodowe, kosiarki,  pilarki łańcuchowe, kosy mechaniczne, nożyce do żywopłotów, grabie, łopaty do śniegu, nożyce, sekatory ogrodowe, siekiery, szpadle, łopaty.

SZKLARNIE: konstrukcje szklarniowe, zraszacze dachowe, ogrzewanie szklarniowe.

Targi Budownictwa, Wyposażenia Wnętrz i od 2020 roku również Ogrodów należą do największej imprezy targowej na Ziemi Lubuskiej. Rokrocznie w imprezie bierze udział ponad 100 wystawców,
z których zdecydowana większość pochodzi z naszego regionu. Gościmy również wystawców z całej Polski, niejednokrotnie z dalekich regionów, np. Warszawy, Łomży, Sokołowa. Targi odwiedza każdego roku około 8000 tysięcy.

Zapraszamy do udziału w targach.

Zespół Lubuskiego Centrum Targowego