Zenon Bambrowicz, prezes Lubuskiej Izby Budownictwa oraz Roman Burghardt, Państowa Inspekcja Pracy

Targi Budownictwa, Wyposażenia Wnętrz i Ogrodów

W dniach 05-06 marca w Drzonkowie odbyły się Targi Budownictwa, Wyposażenia Wnętrz i Ogrodów.

Lubuska Izba Budownictwa jak zawsze podczas Targów miała własne stoisko, na którym prezentowała Lubuskich Misterów Budownictwa oraz produkty członków Izby. Przez dwa dni towarzyszyli nam inspektorzy z Państwowej Inspekcji Pracy, Roman Burghardt oraz Artur Pudło.

Tradycyjnie wręczone zostały nagrody za Najlepszy Produkt Targów. Komisja konkursowa składała się z przedstawicieli Lubuskiej Izby Budownictwa, Uniwersytetu Zielonogórskiego, Lubuskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa, Państwowej Inspekcji Pracy oraz Lubuskiego Centrum Targowego. Skład Komisji:
Beata Tojza, LCT-BIS,
Zenon Bambrowicz, prezes Lubuskiej Izby Budownictwa,
– Prorektor ds. Rozwoju i Finansów dr hab. inż. Andrzej Pieczyński, prof. UZ,
Ryszard Teterycz, Lubuska Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa,
– Artur Pudło, st. inspektor-specjalista, Państowa Inspekcja Pracy.

Nagroda główna trafiła do Fundacji Zielona Energia za Hybrydowy System Fotowoltaiczny.

Wyróżnienia otrzymali: firma Wiga Ekspert za Zabudowę Tarasu – Ogród Zimowy oraz firma Sferado za Materac Nawierzchniowy Infrado.