Rusza kolejna edycja Lubuskiego Mistera Budowy

W tym roku już po raz 24. komisja ekspercka wyłoni  najlepsze obiekty wybudowane w województwie lubuskim w 2017 roku.

Zwycięzcy otrzymają tytuł Lubuskiego Mistera Budowy 2017. Coroczny konkurs to prestiżowy przegląd osiągnięć branży w naszym regionie.

Dotychczas zgłaszane przez inwestorów, wykonawców i projektantów obiekty budowlane z zakresu budownictwa mieszkaniowego wielorodzinnego, użyteczności publicznej, małokubaturowego,  przemysłowego, zabytkowego, dróg i mostów, adaptacji i remontów, osiedli mieszkaniowych oraz innych charakteryzowały się m.in. nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi, wysoką jakością wykonawstwa czy zapewnieniem bezpieczeństwa  pracy i ochrony środowiska. Mamy nadzieję, że nie inaczej będzie także podczas tegorocznej edycji.

Podkreślmy, że eksperci oceniają nie tylko architekturę czy zagospodarowanie terenu, ale także funkcjonalność, konstrukcję i poziom wykończenia.

Zgłoszenia można składać bezpośrednio w biurze LiB, a także telefonicznie lub mailowo.

Więcej szczegółów, a także formularz zgłoszeniowy znajdą Państwo w zakładce „Lubuski Mister Budowy”.