Poniedziałek-Piątek : 07:00 - 15:00
izba@lubuskaizbabudownictwa.pl
68 444 0005 / 600-851-011

Aktualności

Lubuska Izba Budownictwa

Rusza jubileuszowa edycja Lubuskiego Mistera Budowy

//
Posted By
/
Comment0
/

W tym roku już po raz 25. komisja ekspertów wyłoni najlepsze obiekty wybudowane w województwie lubuskim w 2018 roku.

Zwycięzcy otrzymają tytuł Lubuskiego Mistera Budowy 2018. Coroczny konkurs cieszy się ogromnym uznaniem. Na stałe wpisał się w krajobraz lubuskiego budownictwa. To prestiżowy przegląd osiągnięć branży w naszym regionie.

Przez ćwierć wieku nasz Konkurs się zmienił. Tak, jak zmienia się budownictwo. Obecnie cieszy się dużo większym zainteresowaniem.  Ze swojej strony poszerzyliśmy Kapitułę Konkursową o rozmaitych fachowców: architektów, inżynierów czy inne osoby prowadzące w procesie budownictwa nadzór nad robotami. To właśnie bogata historia, tradycja oraz szacowne grono ekspertów sprawiają, że nasz konkurs jest tak prestiżowy.

Dotychczas zgłaszane przez inwestorów, wykonawców i projektantów obiekty budowlane z zakresu budownictwa mieszkaniowego wielorodzinnego, użyteczności publicznej, małokubaturowego,  przemysłowego, zabytkowego, dróg i mostów, adaptacji i remontów, osiedli mieszkaniowych oraz innych charakteryzowały się m.in. nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi, wysoką jakością wykonawstwa czy zapewnieniem bezpieczeństwa  pracy i ochrony środowiska. Mamy nadzieję, że nie inaczej będzie także podczas tegorocznej edycji.

Podkreślmy, że eksperci oceniają nie tylko architekturę czy zagospodarowanie terenu, ale także funkcjonalność, konstrukcję i poziom wykończenia.

Zgłoszenia do konkursu można składać do końca czerwca 2019 roku. Bezpośrednio w biurze LiB w Zielonej Górze, przy ul. Bohaterów Westerplatte 23 (budynek Centrum Biznesu), a także telefonicznie lub mailowo.

Więcej o konkursie w zakładce „Lubuski Mister Budowy”.

Top