Poniedziałek-Piątek : 07:00 - 15:00
izba@lubuskaizbabudownictwa.pl
68 444 0005 / 600-851-011

Aktualności

Lubuska Izba Budownictwa

Przedłużamy termin zgłoszeń!

30. Edycja Konkursu Lubuski Mister Budowy – przedłużamy termin zgłoszeń!

Jubileuszowa 30. edycja Konkursu Lubuski Mister Budowy jest już w pełnym toku. Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia – jesteśmy podekscytowani, widząc Wasze zrealizowane projekty!

Zachęcamy do dalszego zgłaszania Waszych inwestycji! Czy Wasza firma oddała do użytku wyjątkowy projekt budowlany w latach 2021-2023? To idealna okazja, aby zaprezentować swoje osiągnięcia na szerszej arenie i zdobyć uznanie w branży.

Przedłużamy termin zgłoszeń do 30 czerwca! W związku z sygnałami od zainteresowanych firm, postanowiliśmy przedłużyć termin nadsyłania zgłoszeń. Nie przegapcie tej szansy!

Konkurs co roku przyciąga uwagę mediów, a laureaci i uczestnicy cieszą się szerokim rozgłosem. Wydarzenia związane z konkursem, takie jak prezentacje i wręczenie nagród, odbijają się szerokim echem w takich mediach jak TVP Gorzów Wlkp, Gazeta Lubuska, czy Radio Zachód.

Wręczenie nagród odbędzie się podczas corocznej Gali Budownictwa we wrześniu. Wartościowe nagrody czekają na zwycięzców w kategoriach takich jak budownictwo mieszkaniowe wielorodzinne, osiedla mieszkaniowe, adaptacje i remonty, oraz wiele innych.

Szczegółowe informacje, regulamin i formularz zgłoszeniowy znajdziecie na naszej stronie: http://lubuskaizbabudownictwa.pl/lubuski-mister-budowy

Prosimy, przekażcie informacje o konkursie dalej – Wasze wsparcie w promowaniu tego wydarzenia jest dla nas niezmiernie cenne!

Do zobaczenia na Gali i powodzenia wszystkim uczestnikom! ️

Top