Powołanie do Rady otoczenia społeczno-gospodarczego

21 kwietnia Prezes Lubuskiej Izby Budownictwa Zenon Bambrowicz został powołany przez Rektora prof. dr hab. Wojciecha Strzyżewskiego do Rady otoczenia społeczno-gospodarczego Wydziału Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska.

Dziś Pan Zenon Bambrowicz odebrał akt powołania z rąk Pani Dziekan Wydziału Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska dr hab. inż. Anny Bazan-Krzywoszańskiej, prof. UZ.

Współpraca ma na celu dotarcie do przedsiębiorców, firm i osób, które mają bezpośredni kontakt z gospodarką. Rada współtworzyć będzie strategię Wydziału Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska oraz przede wszystkim program nauczania, kierując go tak, aby student kończąć studia był przygotowany do funkcjonowania w obecnym systemie gospodarczym.