Poniedziałek-Piątek : 07:00 - 15:00
izba@lubuskaizbabudownictwa.pl
68 444 0005 / 600-851-011

Aktualności

Lubuska Izba Budownictwa

Organizacyjna siła Lubuskiego Mistera Budowy wzrasta

//
Posted By
/
Comment0
/

W piątek w Zielonej Górze Prezes LiB Zenon Bambrowicz spotkał się z przedstawicielami Lubuskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa.

A konkretnie z Wiceprezesem Tadeuszem Glapą oraz Przewodniczącym Komisji Rewizyjnej Mirosławem Gruszeckim. Rozmowy okazały się bardzo owocne. To już pewne, że zaprzyjaźniona organizacja z północy naszego województwa jeszcze mocniej zaangażuje się w organizację Plebiscytu.

– To nas niezwykle cieszy. Od dłuższego czasu czyniliśmy starania, żeby wzmocnić siłę organizacyjną jednego z naszych wiodących przedsięwzięć. Teraz mogę potwierdzić, że nasze działania zakończyły się sukcesem – nie ukrywa radości Zenon Bambrowicz.

Prezes dodaje, że duża aktywność LOIIB w tym zakresie wydaje się czymś naturalnym. Dlaczego? – Przecież to jasne, że w wielu przypadkach ojcami sukcesów Lubuskich Misterów Budowy są właśnie członkowie tej organizacji – dodaje.

Już wiadomo, że Kapituła LMB zbierze się w pierwszej połowie czerwca. Wtedy też poznamy więcej szczegółów dotyczących tegorocznej edycji.

Top