Nowa usługa Lubuskiej Izby Budownictwa – znajdź lub zleć usługi budowlane!

Szanowni Państwo,

Z przyjemnością informujemy, że od nowego roku wprowadzamy nową usługę w Lubuskiej Izbie Budownictwa. Usługa ta polega na wyszukiwaniu i oferowaniu usług budowlanych na naszej stronie internetowej. Dzięki temu, naszym Członkom zapewniamy łatwy dostęp do aktualnych informacji i usług budowlanych w regionie.

Usługa ta została opracowana w celu ułatwienia przedsiębiorcom poszukiwania materiałów budowlanych oraz wykwalifikowanych fachowców, którzy oferują usługi budowlane. Ponadto, dzięki tej usłudze, umożliwiamy naszym Członkom tworzenie profili i prezentowanie swoich usług, a także współpracę z innymi Członkami Lubuskiej Izby Budowlanej.

Usługa jest łatwa zarówno w dodawaniu swoich usług, a także w wyszukiwaniu, wkrótce ma dać Wam dostęp do wielu różnych ofert budowlanych. Będziecie mogli wybrać tę ofertę, która najlepiej odpowiada Waszym potrzebom i budżetowi. Jesteśmy przekonani, że ułatwi Wam to znalezienie najlepszych ofert budowlanych w Waszej okolicy.

Jeśli macie jakiekolwiek pytania lub wątpliwości dotyczące nowej usługi, zapraszamy do kontaktu z naszym biurem (izba@lubuskaizbabudownictwa).

Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i pomożemy Wam w korzystaniu z nowej usługi.

Jak wygląda proces znalezienie lub zaoferowania usług?

1. Wypełnij formularz – www.lubuskaizbabudownictwa.pl/wykonawcy-uslugi

W zależności od tego czy szukasz wykonawcy czy potrzebujesz usługi formularz poprowadzi Cię przez wszystkie etapy.

2. Dodaj darmowe ogłoszenie, które wyświetli się na stronie oraz na naszym Facebooku.

3. Poczekaj na kontakt od zainteresowanych firm.

Lubuska Izba Budownictwa będzie czuwać nad doborem najlepszych, sprawdzonych partnerów.

4. Gwarancja 100% satysfakcji!