Mamy nowego Wiceprezesa Kapituły Konkursowej

Wczoraj na Uniwersytecie Zielonogórskim odbyło się robocze posiedzenie Kapituły Konkursowej Lubuskiego Mistera Budowy 2017.

Podczas zebrania zapadło kilka ważnych decyzji. Przede wszystkim Przewodniczącym tego zacnego gremium pozostał dyrektor Instytutu Budownictwa na Wydziale Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska prof. Wojciech Eckert.

Mamy natomiast nowego Wiceprzewodniczącego. To Grzegorz Widenka, Dyrektor oddziału regionalnego Polska Press w Zielonej Górze, grupy, która wydaje Gazetę Lubuską.

Dodajmy, że do Kapituły dołączył Wiceprzewodniczący Lubuskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa Tadeusz Glapa.

– Rozmawialiśmy także o moim pomyśle przyznania SuperMistera, czyli Mistera Misterów. Początkowo planowaliśmy przyznać to wyjątkowe wyróżnienie podmiotowi, który uzyskał przez wszystkie lata funckjonowania Konkursu najwięcej Misterów. Ostatecznie jednak zostatnie ono przyznane najlepszemu obiektowi, jaki powstał przez ten okres – mówi Prezes LiB Zenon Bambrowicz.

Kolejny raz Kapituła Konkursowa zbierze się 6 lipca, a więc już po przeglądzie zgłoszonych obiektów, który rozpocznie się dzień wcześniej.

Zgłoszenia do Lubuskiego Mistera Budowy 2017 trwają do końca czerwca.