Poniedziałek-Piątek : 07:00 - 15:00
izba@lubuskaizbabudownictwa.pl
68 444 0005 / 600-851-011

Aktualności

Lubuska Izba Budownictwa

Lubuski Przegląd Rynku Mieszkaniowego

W dniach 24-26 lutego w Drzonkowie odbędą się Targi Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz. Impreza będąca obowiązkową pozycją w kalendarzu każdego miłośnika budownictwa, co roku przyciąga setki wystawców oraz tysiące odwiedzających zielonogórzan jak również mieszkańców  sąsiednich miast i województw.

 

Lubuska Izba Budownictwa dba o merytoryczny przebieg wydarzenia. Obok szeregu konkursów targowych, jesteśmy również organizatorami spotkania branżowego podczas, którego poruszamy najważniejsze tematy związane z budownictwem w naszym regionie. Tegorocznym tematem przewodnim będzie budownictwo mieszkaniowe i jego różne formy.

 

W zamyśle autorów wydarzenie skierowana jest do każdego kto zastanawia się nad kupnem, wynajmem, czy też budową własnego mieszkania/domu, lub stara się o przyznanie lokalu z zasobów miejskich. Korzystając z wiedzy zaproszonych gości chcemy przybliżyć słuchaczom różne formy budownictwa mieszkaniowego wraz z możliwością finansowania, szczegóły programu „Mieszkanie Plus” (Panel I z udziałem ekspertów) oraz przedstawić ofertę największych lubuskich deweloperów (Panel II – prezentacje ofert zaproszonych firm).

 

Uczestniczący w spotkaniu zyskują możliwość pogłębienia wiedzy związanej z omawianym zagadnieniem, a także mają możliwość porównania ofert dostępnych na rynku.

 

Liczymy na czynny udział w dyskusji i szereg pytań ze strony publiczności do czego serdecznie zachęcamy.  Mamy nadzieję, że udział w wydarzeniu będzie kamieniem milowym w drodze do realizacji marzeń związanych z właściwym wyborem własnego mieszkania/domu.

Top