65-lecie istnienia Budowlanki

W poniedziałek, 24 października odbyła się Gala podczas, której CKZiU Budowlanka świętowała jubileusz 65-lecia swojego istnienia.

W Gali udział brało wielu znamienitych gości. W imieniu Zarządu Lubuskiej Izby Budownictwa Prezes Zenon Bambrowicz pogratulował Pani Dyrektor Małgorzacie Ragiel, Gronu Pedagogicznemu, pracownikom i uczniom żelaznego jubileuszu.

– Gdyby nie Budowlanka i jej absolwenci, to wiele rzeczy w Zielonej Górze, w województwie lubuskim by nie powstało. To właśnie absolwenci Budowlanki pracują w Instytutach, zakładach, firmach, które zrzeszają się w naszej Izbie i budują obiekty, infrastrukturę z której wszyscy możemy korzystać. Serdeczne gratulacje i życzenia dalszych dziesięcioleci.