Poniedziałek-Piątek : 07:00 - 15:00
izba@lubuskaizbabudownictwa.pl
68 444 0005 / 600-851-011

Aktualności

Lubuska Izba Budownictwa

28. edycja Lubuskiego Mistera Budowy – zgłoszenia do 15 czerwca!

Czas na zgłoszenia do 28. edycji upływa już za nieco ponad miesiąc. Konkurs organizowany jest wspólnie z Uniwersytetem Zielonogórskim oraz Lubuską Izbą Inżynierów Budownictwa pod patronatem honorowym Pani Marszałek Województwa Lubuskiego Elżbiety Anny Polak oraz pod patronatem medialnym Gazety Lubuskiej.

O KONKURSIE

Konkurs Lubuski Mister Budowy na najlepszy obiekt budowlany naszego województwa organizowany jest od 1994 roku. LMB to prestiżowy przegląd branży budowlanej w naszym regionie. O wyborze decyduje Kapituła Konkursowa, w skład której wchodzą wybitni specjaliści i fachowcy z branży. Eksperci oceniają nie tylko architekturę czy zagospodarowanie terenu, ale także funkcjonalność, konstrukcję i poziom wykończenia.

W zeszłym roku nagrodziliśmy 11 budynków w ośmiu kategoriach: budownictwo mieszkaniowe wielorodzinne, osiedla mieszkaniowe, adaptacje i remonty, domy inteligentne, budownictwo przemysłowe, budownictwo użyteczności publicznej, zabytkowe obiekty budowlane oraz inne budowle.

KORZYŚCI

Lubuski Mister Budowy stał się synonimem sukcesu oraz wysokiej jakości w branży budowlanej. Nad Konkursem patronat honorowy od wielu lat ma m.in. Lubuski Urząd Marszałkowski, a patronat medialny sprawuje Gazeta Lubuska. Nagrodzone statuetką Lubuskiego Mistera Budowy firmy zyskują renomę oraz rozpoznawalność na terenie naszego województwa.

LUBUSKA GALA BUDOWNICTWA

Lubuska Gala Budownictwa to coroczne święto branży budowlanej, które organizuje nasza Izba. Właśnie na niej wręczane są Laury Lubuskich Misterów Budowy, które otrzymują najsolidniejsi inwestorzy, projektanci i wykonawcy z całego regionu.

ZGŁOSZENIA

Zgłoszenia prosimy przesyłać poprzez formularz online (kliknij tutaj) lub listownie (wersja pdf) do 15 czerwca br.

Regulamin dostępny jest tutaj: regulamin.

Czekamy na Państwa zgłoszenia!

Top